Forum kosmetologia Strona Główna kosmetologia
kosmetologia

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prezentacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> Naturalne związki biologiczne czynne w zwalczaniu wolnych rodników Fakultet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karota

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na spotkaniu z Docentem mówione było, że w grupie 46 i 47 mamy dobierać się po 3, 4 osoby. Może Pani sekretarka o tym fakcie nie wie i warto byłoby jej to powiedzieć, bo bez sensu jest powielanie kilku tematów.
Tematy są obszerne i nawet w grupie 4 osobowej dla każdego przypadnie długa kwestia do przedstawienia.

Jeżeli już miało by tak być to temat 8. przez dziewczyny wpisane do niego (Gmyrek, Tarnowska, Trznadel, Raczyńska) zostanie powielony - dobierzemy się po dwie, ale proponujemy dogadać się jutro wszyscy razem po fakultecie porannym na kasztanach.

Pewnie i tak nie wszystkie osoby sa na forum uwzględnione w cały tym podziale, a zanosząc liste muszą być na niej wszyscy (!).

pozdrawiam Asia G.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Mar 10, 2013 11:14    Temat postu:

Powrót do góry
Ania K

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli chodzi o mruk,kaczmarek i iwanska to musimy chodzic z gr 46 i w podziale tematów ma tak zostac.a my to sobie indywidualnie wyjaśnimy w poniedziałek z docentem.
Powrót do góry
martusia1231990

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Wiecie co ja tą sprawę zostawiam, bo to jest jedno wielkie zamieszanie z poplątaniem. Nic nie zanoszę do pani sekretarki bo byłam tam już trzy razy w tej sprawie i powtórzyłam Wam dokładnie to co mi powiedziano. Chciałam dobrze niestety nie wyszło ale może to i dobrze, jak się każdy z osobna zapisze to będzie jasna sprawa. OGŁASZAM więc że niech każdy we własnym zakresie idzie do sekretariatu zapisać się na temat i dogada się z panią sekretarką docentem i kim tam jeszcze chce, bo ja już umywam rączki:) życzę miłej niedzieli:)
Powrót do góry
karota

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie uważasz , że w ten sposób będzie jeszcze większe zamieszanie?
ja proponuje jutro po zajęciach o tym pogadać,będzie większość i może dojdziemy do porozumienia.

pozdrawiam Karola T.
Powrót do góry
martusia1231990

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne możemy porozmawiać jutro nie widzę problemu, również mam nadzieję że dojdziemy do porozumienia. Większego zamieszania niż to co jest teraz nie da się zrobić. Jeśli mogę coś jeszcze zrobić w tej sprawie to iść do sekretarki ale już nie sama jak do tej pory i powiedzieć że 9 tematów dla 35 osób to za mało i prosimy o przynajmniej 3 dodatkowe. Tyle na ten temat. A grupę 45 proszę żeby swojego przedstawiciela wysłała do sekretariatu (Pani ma listę zrobioną przeze mnie zgodnie z tym jak kto się zapisywał na temat) i niech z nią porozmawia tak jak ja, ponieważ ja swojej nie ogarniam z co dopiero kolejne 20 osóbSmile
Powrót do góry
Martyna

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2013 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłyśmy dzisiaj po wykładzie spytać docenta o te prezentacje nasze i okazało się, że maja być zrealizowane wszystkie tematy i żaden nie może sie powtarzać, więc grupy do prezentacji mają być 3-4 osobowe tak jak ustalalismy na samym początku... zatem możemy podziękować p.sekretarce za zamieszanie

ponieważ już część osób swoje prezentacje zrobiła to proponuje żeby osoby z gr. 46 i gr.47 połączyły swoje prezentacje w jedną (przynajmniej te które już są przygotowane, żeby nie było potem że ktoś przygotował już jakis temat a teraz musi przygotować jeszcze inny)
Powrót do góry
karota

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2013 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze, że się zapytałyście..
to w takim razie - kto miał na dzisiaj zrobioną prezentacje z gr 46 z tematu nr 3 o antyoksydantach? i z tematu nr 1 o wolnych rodnikach? Wink
bo trzeba by było je połaczyć Wink
Powrót do góry
Dominika

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2013 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat 6 jest zajęty ( i opracowany) - Karolina G. Magda.K, Dominika G., Paulina L. (gr.46R) Połączyłyśmy się w jedną grupę. Temat 7 jest wolny. Dziewczyny z innej grupy, które miał temat 6,7 mogą się połączyć i opracować 7.
Powrót do góry
olka317

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2013 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzwoniłam dzisiaj do Pani Sekratarki, sala 203 albo 213 jest wolna, więc możecie mieć zajęcia 14.30-15.30 w środy Smile
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 15:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> Naturalne związki biologiczne czynne w zwalczaniu wolnych rodników Fakultet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: