mad
Dołączył: 03 Sty 2010 Posty: 225
|
Wysłany: Sro Sty 19, 2011 12:12 Temat postu: WYNIKI :) |
|
|
podaje tylko te co mam, pozostałe albo ktoś zabrał, albo nie dał indeksu.
Iwańska 3,5
Mruk 4,0
Kaczmarek 3,5
Głab 3,0
Sąkol 3,5
Styła 4,0
Ładniak 4,0
Klajn 3,5
Otko 3,0
Krawczyk 3,5
Jach 4,0 |
|