olka317
Do³±czy³: 04 Pa¼ 2009 Posty: 378 Sk±d: wie¶ =]
|
Wys³any: Sro Lis 30, 2011 13:35 Temat postu: |
|
|
By³am na katedrze, oczywi¶cie Pan z ochrony powiedzia³, ¿e on nie ma informacji na temat która sala jest kiedy zajêta a kiedy wolna, wiêc posz³am do dr Wiechu³y i ustali³am z ni± termin zaliczenia na czwartek (8.12). Mamy siê podzieliæ na równe grupy, bo piszemy to na sali æwiczeniowej. Zatem 1 grupa 8.30, druga grupa 9.30. Z moich wyliczeñ wynika, ¿e bêd± to pisaæ 23 osoby, zatem do grupy 36 do³±cz± 1 lub 2 osoby z grupy 35 _________________ Mówiæ "nie" gdy ca³y ¶wiat krzyczy "tak" |
|