olka317
Dołączył: 04 Paź 2009 Posty: 378 Skąd: wieś =]
|
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 10:33 Temat postu: Wykłady |
|
|
Dodzwoniłam się na katedre i rozmawiałam z dr Jurzak. Dziś wykładu nie ma, za tydzień też. Wykłady zaczną się 5 marca. Jutro seminaria normalnie  _________________ Mówić "nie" gdy cały świat krzyczy "tak" |
|