Ania K
Dołączył: 01 Paź 2009 Posty: 256
|
Wysłany: Sro Maj 23, 2012 11:01 Temat postu: zaliczenie |
|
|
Piszemy teścik za tydzień w środę na zajęciach, obejmować będzie tematy magnetoterapia, magnetostymulacja, hydroterapia, wskazania i przeciwwskazania do masażu. I TYLE  |
|