Sempre
Do³±czy³: 17 Mar 2013 Posty: 6
|
Wys³any: Sro Wrz 11, 2013 20:58 Temat postu: Szukam materia³ów |
|
|
| Witam. Mo¿e macie jakies opracowania? Chêtnie odkupiê. Ja studiuje co prawda na tych studiach podyplomowych na WSB, ale wiem, ¿e zagadnienia z psychologii akurat mog± sie pokrywaæ. Chêtnie odkupie skrypty jak i ksia¿ki. Piszcie |
|