Forum kosmetologia Strona Główna kosmetologia
kosmetologia
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak dbać o cerę tłustą?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> wszystko i nic :P
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eliza



Dołączył: 05 Gru 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 15:45    Temat postu: Jak dbać o cerę tłustą? Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Od jakiegoś czasu mam dosyć duże problemy z moja cerą, są one na tyle duże, że nie wiem jak sobie z nią radzić. Problemy są wielotorowe, bo cera jest też skłonna do podrażnień, miejscami bardzo wysuszona, można powiedzieć, że zmierza w kierunku 'mieszanej' chyba, ale pewności nie mam. Zaczęłam troszkę bardziej interesować się metodami naturalnymi, bo są delikatniejsze od specyfików kosmetycznych, a jednocześnie (chyba) tak nie podrażniają. Czy możecie mi polecić jakieś kosmetyki ekologiczne (na bazie naturalnych składników), które pomogłyby mojej skórze? Sporo na temat domowej pielęgnacji znalazłam tutaj: zdrowienacodzien.pl/a-80-domowe-sposoby-pielegnacji-cery-tlustej/ i niektóre rady już wprowadzam w życie (z sukcesem), chodzi mi jednak o kosmetyki (gotowe) bo tu zawsze mam problem, w zasadzie stosuję w tej chwili jedynie kosmetyki dla dzieci, reszta mnie zbyt silnie uczula. Embarassed Jak macie coś sprawdzonego na swoich półkach - piszcie śmiało!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 07, 2015 15:45    Temat postu:

Powrót do góry
krzycha9



Dołączył: 01 Paź 2017
Posty: 1

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy cerze tłustej najważniejszy jest regularny peeling twarzy.
_________________
wiper
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vampo



Dołączył: 20 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak właściwie to dbając o tłustą cerę powinno się mieć dobrze zbilansowaną dietę ja niestety nie mam czasu na gotowanie bo tu praca, tu trening no i po prostu nie ma kiedy, ale znalazlem strone https://glodny.pl/ z ktorej zamawiam sobie jedzonko i nie dosc, ze jest smaczne to jeszcze w dobrej cenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marionetka



Dołączył: 01 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również mam problemy ze swoją cerą i gdy byłam u dermatologa powiedział że borykam się ze zwykłymi problemami cery tłustej. Zaczęłam stosować kremy na noc i delikatne maseczki z Ziai. Na pewno pomogło mi to w dużym stopniu i jest lepiej niż było.
_________________
kino samochodowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinokia



Dołączył: 17 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprościej byłoby gdybyś skonsultowała się z dermatologiem, on obejrzy Twoją skórę i najlepiej Ci pomoże. Z mojego doświadczenia wiem że powinnaś stosować maseczki, najlepsze maseczki moim zdaniem to te z ziai. Spróbuj, mam nadzieje że szybko Ci się polepszy.
_________________
ponpran
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojo



Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej byłoby gdybyś skonsultowała się z dermatologiem. Ktoś może Ci jeszcze coś źle napisać tutaj na forum. Są też różni lekarze online, jeśli nie chcesz iść na wizytę zawsze możesz skorzystać z takiej strony.
_________________
google maps
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Devil93



Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 18

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem typową kobietą i nie mam zbyt wielkiego doświadczenia, jeśli chodzi o produkty takie jak maseczki, dlatego powiedzcie mi, czy próbowałyście takich kosmetyków od Calluna Medica ? Na Instagramie Kasi Cichopek widziałam bodajże maskę liftingującą Szwajcaria i tak sie zastanawiam nad jej zakupem. Skoro takie osoby polecają, to chyba warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
darjakub1



Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regularny peeling i nawilżanie pomagają rozwiązać problem.
_________________
Przez internet - leki na potencję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warszyckao155



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob Sty 05, 2019 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O pielęgnacji i trenach możesz poczytać tutaj fashionvalley. Mi ta strona bardzo pomogła. Życzę powodzenia! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszko



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 6

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I pielęgnacja i potem kosmetyki do makijażu muszą być bardzo dobrze dobrane. Ta marka https://goldenrose.pl/produkty/cera/podklady/liquid-powder-mineral-foundation---podklad-mineralny---golden-rose.html oferuje dobrej jakości kosmetyki to różnych cer. Niestety pielęgnacja a potem podkłady są najczęściej źle dobrane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blumik44



Dołączył: 23 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi pomógł uzywany regulanie peeling a do mycia buzi prawdziwe szare mydło i szczoteczka do mycia twarzy. oczywiście nie mozna zapomniec o kremie, ale najdziwniejsze jest to ze od mydla pozbylam sie kaszki na policzkach i pory wyraxnie sie pozamykały



_________________________________
hafciarka komputerowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelek



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 42

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy cerze tłustej często robimy podstawowy błąd gdyż używamy kosmetyków które wysuszają naszą cerę. A nie zapominajmy iż nawet cera tłusta potrzebuje odpowiedniego nawilżenia. Dlatego od czasu do czasu używajmy kremów także nawilżających ale do cery suchej i wrażliwej. Ostatnio natknęłam się na taki krem do skóry suchej. Czy używałyście może taki krem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onnsya



Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 34

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli skóra jest zbyt tłusta, to na pewno nie wolno stosowac kremów z olejkami w składzie, bo wtedy jeszcze pogorszą efekt. Myślę, że warto byłoby ją dobrze oczyścić to może i nadmiar sebum zniknie. Wypróbuj sobie mydło 7 ziół marki HB, nadaje się do mycia całego ciała, w tym buzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelek



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 42

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jeśli chodzi o pielęgnację cery tłustej jest dość trudne. No może nie tyle co trudne ale bardziej skomplikowane, bo musimy dokładnie czytać skład danego kremu. Ale tak czy siak bardzo ważnym elementem jest jej oczyszczanie. I tutaj bardzo pomocna może być taka specjalna szczoteczka do twarzy. Taką znajdziemy na https://pl.oriflame.com/products/product?code=29915 Jest to bardzo przydatny gadżet, który bardzo ułatwi nam odpowiednie oczyszczenie cery
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astorno



Dołączył: 04 Kwi 2019
Posty: 13

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast ze swojego doświadczenia mogę polecić Juvederm Ultra Smile https://ampgroup.com.pl/juvederm-ultra-smile-2x055ml/ Korzstały z niego moje znajome oraz je i u wszystkch sprawdził się znakomicie! Większość produktów z serii Juvederm jest godna polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 03, 2020 21:12    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> wszystko i nic :P Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

kosmetologia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group