Forum kosmetologia Strona Główna kosmetologia
kosmetologia

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poprawa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> Chemiczne i fizyczne metody badań kosmetyków
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, ja tak jak Ania od początku pisałam, że druga połowa przyszłego tygodnia mi nie pasuje. I napiszę teraz dlaczego. Moja przyjaciółka wychodzi za mąż i ja od czwartku miałam zająć się nią i innymi rzeczami o jakie mnie poprosiła. Mam w związku z tym ślubem sporo spraw do załatwienia i absolutnie nie mogę pisać egzaminu 8 lutego. Wszystkie chyba wiecie jak ślub jest ważny i nie mogę zawieść w ostatniej chwili...

Ja proponuję terminy środa 6.02 o godzinie 13:00 lub 14:00 (bym zdążyła przyjechać do Katowic od siebie)
Lub czwartek np godzina 9:00 (bym mogła pojechać jak najszybciej wypełniać swoje obowiązki)

Gdyby ani jedna ani druga opcja nie pasowała katedrze, to ewentualnie w środę o wcześniejszej godzinie.

Proszę was o uwzględnienie tego, skoro nie chcecie pisać w sesji poprawkowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sty 31, 2013 12:52    Temat postu:

Powrót do góry
MonikaK

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam dziś na katedrze oddać naczyńko wagowe i poruszony został temat poprawy, prof Buszman powiedziała, że musi się to odbyć w sesji poprawkowej. Z tego co wywnioskowałam jest to związane z jej obecnością na obronach. Będzie to w sali seminaryjnej i przed sesją poprawkową przedstawiciel roku ma się do niej zgłosić i podać konkretny termin i ona postara się dostosować.
A i Pani Profesor prosiła również, aby nie robić już większego zamieszania w związku z tym egzaminem, bo czuje się nękana przez nasz kierunek <lol>
Karolina

PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej:) kiedy i kto pojdzie ustalic termin egzaminu poprawkowego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paulka

PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie mogę podejść gdy będzie pełny plan, nie mamy jeszcze rozpisanych fakultetów. Może uda się tak ustalić żeby wszystkim pasowało. Chyba że chce ktoś inny. Wink na razie wygląda, że najlepiej będzie ustalić na wtorek kolo 13.00. Wszystkie będziemy na miejscu.
Powrót do góry
Paulka

PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dowiedziałam się, że fakultety będą rozpisane dopiero w poniedziałek. Jeśli nie pojawią się głosy przeciw, podejdę na katedrę jutro rano i postaram się ustalić poprawę na poniedziałek po 15 lub wtorek jak pisałam wyżej.
Powrót do góry
Polin

PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja osobiście wolałabym wtorek
Powrót do góry
Paulka

PostWysłany: Pią Lut 15, 2013 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Egzamin poprawkowy ustalony na wtorek na godzinę 13.00

Dziekanat nie wymaga przedłużenia sesji w celu przystąpienia do poprawy egzaminu.
Pani profesor Buszman nie przedłuża sesji zaliczeniowej gdyż z przedmiotu wszyscy mamy zaliczenia. Trzeba poprawić tylko egzamin!

Indeksy i karty należy uzupełnić do 03.03. 2013 czyli (końca sesji poprawkowej) przedłużenia składają osoby które nie uzyskały zaliczeń do 8.02. na katedrach, wpisać do indeksu można później.
Powrót do góry
Hagar

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 01:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie Smile To dobry pomysł. Też jestem za sesją poprawkową. Wtedy rzeczywiście wszyscy będą już na miejscu i nikomu nie powinno nie pasować.
Reklama

Wysłany: Pon Lis 13, 2017 01:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> Chemiczne i fizyczne metody badań kosmetyków Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: