Forum kosmetologia Strona Główna kosmetologia
kosmetologia

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak dbać o cerę tłustą?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> wszystko i nic :P
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eliza

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 15:45    Temat postu: Jak dbać o cerę tłustą? Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Od jakiegoś czasu mam dosyć duże problemy z moja cerą, są one na tyle duże, że nie wiem jak sobie z nią radzić. Problemy są wielotorowe, bo cera jest też skłonna do podrażnień, miejscami bardzo wysuszona, można powiedzieć, że zmierza w kierunku 'mieszanej' chyba, ale pewności nie mam. Zaczęłam troszkę bardziej interesować się metodami naturalnymi, bo są delikatniejsze od specyfików kosmetycznych, a jednocześnie (chyba) tak nie podrażniają. Czy możecie mi polecić jakieś kosmetyki ekologiczne (na bazie naturalnych składników), które pomogłyby mojej skórze? Sporo na temat domowej pielęgnacji znalazłam tutaj: zdrowienacodzien.pl/a-80-domowe-sposoby-pielegnacji-cery-tlustej/ i niektóre rady już wprowadzam w życie (z sukcesem), chodzi mi jednak o kosmetyki (gotowe) bo tu zawsze mam problem, w zasadzie stosuję w tej chwili jedynie kosmetyki dla dzieci, reszta mnie zbyt silnie uczula. Embarassed Jak macie coś sprawdzonego na swoich półkach - piszcie śmiało!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Gru 07, 2015 15:45    Temat postu:

Powrót do góry
krzycha9

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy cerze tłustej najważniejszy jest regularny peeling twarzy.
vampo

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak właściwie to dbając o tłustą cerę powinno się mieć dobrze zbilansowaną dietę ja niestety nie mam czasu na gotowanie bo tu praca, tu trening no i po prostu nie ma kiedy, ale znalazlem strone https://glodny.pl/ z ktorej zamawiam sobie jedzonko i nie dosc, ze jest smaczne to jeszcze w dobrej cenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marionetka

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również mam problemy ze swoją cerą i gdy byłam u dermatologa powiedział że borykam się ze zwykłymi problemami cery tłustej. Zaczęłam stosować kremy na noc i delikatne maseczki z Ziai. Na pewno pomogło mi to w dużym stopniu i jest lepiej niż było.
pinokia

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprościej byłoby gdybyś skonsultowała się z dermatologiem, on obejrzy Twoją skórę i najlepiej Ci pomoże. Z mojego doświadczenia wiem że powinnaś stosować maseczki, najlepsze maseczki moim zdaniem to te z ziai. Spróbuj, mam nadzieje że szybko Ci się polepszy.
wojo

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej byłoby gdybyś skonsultowała się z dermatologiem. Ktoś może Ci jeszcze coś źle napisać tutaj na forum. Są też różni lekarze online, jeśli nie chcesz iść na wizytę zawsze możesz skorzystać z takiej strony.
Devil93

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem typową kobietą i nie mam zbyt wielkiego doświadczenia, jeśli chodzi o produkty takie jak maseczki, dlatego powiedzcie mi, czy próbowałyście takich kosmetyków od Calluna Medica ? Na Instagramie Kasi Cichopek widziałam bodajże maskę liftingującą Szwajcaria i tak sie zastanawiam nad jej zakupem. Skoro takie osoby polecają, to chyba warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
darjakub1

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regularny peeling i nawilżanie pomagają rozwiązać problem.
Reklama

Wysłany: Sro Paź 17, 2018 22:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> wszystko i nic :P Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: