Forum kosmetologia Strona Główna kosmetologia
kosmetologia
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zakupy online
Idź do strony 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> wszystko i nic :P
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mattka212



Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 01:52    Temat postu: zakupy online Odpowiedz z cytatem

cześć, polecicie jakieś sklepy online z rzeczami dla dzieci? Na ten moment kupuje pieluszki tutaj simed.pl. Ale chciałabym jeszcze znalezc coś z ubrankami Wink pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Gru 02, 2018 01:52    Temat postu:

Powrót do góry
pawel.pix2



Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie znam się na ubrankach dla dzieci, ale gdybyś szukała ubrań dla swojego faceta to polecam z ombre.pl ! Są super jakości, modne i w dobrej cenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edzia.grodnik3



Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dla małych dzieci zawsze kupuje w sklepie by sprawdzić jakość ubranka i rozmiar. Z Internetu zamawiam raczej rzeczy uniwersalne typu środki czystości typu ludwik.pl, proszki do prania itd By nie nosić dużych opakowań Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlinoskip2



Dołączył: 03 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 05:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z żoną kupujemy w sieciówkach ubranka dzieciom. Online zamawiam narzędzia, elektronikę, czy ostatnio poręczę od lhj.pl do nowego domu. miłego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78



Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 126

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie najczęściej kupujecie ciuszki dla dzieciaków ? Szukam fajnych kurteczek i jakoś nie moge się zdecydować. na ceneo znalazłam ładne kurteczki płaszczyki dla dzieci https://www.ceneo.pl/Kurtki_i_plaszcze_dzieciece/Rodzaj:Kurtki_zimowe.htm . Podobają się wam ? ja się zastanawiam czy jak kupie online czy nie będzie za mała albo niewygodna. Wiecie jak to jest z rozmiarówką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystyna.dukat



Dołączył: 28 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim najnowszym odkryciem jest sklepik, który oferuje ubrania polskich projektantów jest super. zarówno obsługa jak i oferta - przed świętami zakupiłam tam podarunki i dla mamy i dla siostry - polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ona9244



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob Sty 05, 2019 01:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dla dzieci kupowałam stacjonarnie. Dopiero dla nastolatki zaczęłam zamawiać online. Ostatnio pomagałam znaleźć jej wymarzoną suknie studniówkowe długie Smile Jak ten czas leci!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamolia



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 10

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam często robię zakupy online jest to bardzo wygodne, bo mogę na spokojnie w domu po pracy przejrzec sklepy z rzeczami które akurat mnie interesują. Ostatnio szukałam dla córci ubranek i znalazłam fajne kombinezony idealne na tą porę roku na ceneo https://www.ceneo.pl/Ubranka_niemowlece/Rodzaj:Kombinezony.htm . też w ten sposób szukacie ofert ? Na ceneo można bynajmniej porównać ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zeberka



Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak kupuję online zwykle na allegro ale jesli chodzi o dobrej jakości ubrania to nie mam zaufania i czasu na szperanie w zakładkach z odzieżą na allegro tylko kupuje konkrety na pink sklep.pl takie jak eleganckie spodnie damskie cygaretki to akurat fason który musi być dobrze skrojony by dobrze wyglądać i pink sklep niegdy mni w tym temacie nie zawiódł ma ofertę samych najlepszych firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszko



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 6

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo kupuję on line. Lubie przeglądać strony szukać nowości. Łapać różne promocje. Jak macie ochotę przetestować coś nowego to polecam wam kosmetyki koreańskie http://jejustore.pl/ Zobaczcie jak świetnie wyglądają. Działają teżSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mechanika0



Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat ubraniowy ale może ktoś podpowie czy kupował kiedyś szafki narzędziowe i jest z nich zadowolony? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszko



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 6

PostWysłany: Nie Sty 27, 2019 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zakupy przez internet to dobrym sposobem jest strona https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie_Traperki-521.html Tutaj znajdziesz bardzo dużo ciekawych ofert które warto sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pandora90210



Dołączył: 31 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupuję kosmetyki i perfumy przez net ostatnio nawet moja córeczka brala udzial w takich zakupach gdyz moja ulubiona perfumeria prestige-style ma w oferie również perfum dla dzieci i moja mała dama była zachwycona ze ma swoje prawdziwe antyalergiczne i bezpieczne pachnidełko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nano9



Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 52

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór stroju na ważną uroczystość, w przypadku mężczyzn, kończy się na garniturze. I słusznie! Jednak dobrze skrojony i nowoczesny garnitur to prawdziwa sztuka. Jeśli szukasz więc garnituru we Wrocławiu, zajrzyj do sklepu internetowego https://dastan.pl/ w którym znajdziesz znacznie więcej takich propozycji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niania



Dołączył: 11 Lis 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 12, 2019 12:26    Temat postu: Ubranka dla niemowlaka Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia mogę Wam polecić sklep: https://www.kasiaubranka.pl/ . Szeroka gama asortymentu. Ubranka polskiego producenta z polskich materiałów. Na dodatek mają fajne body pod nazwą „Body EasyOn”, które charakteryzują się łatwością w zakładaniu dzięki specjalnym napom oraz są wykonane w 100% z bawełny z jakością oeco-tex standard 100.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lis 12, 2019 12:26    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> wszystko i nic :P Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  Następny
Strona 1 z 61
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

kosmetologia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group