Forum kosmetologia Strona Główna kosmetologia
kosmetologia
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oświetlenie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> przemyslowa produkcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edi88



Dołączył: 29 Maj 2020
Posty: 7

PostWysłany: Czw Cze 18, 2020 14:00    Temat postu: Oświetlenie Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu w necie napotkałam się na dane o tym na blogu - http://led-light.pl .To bardzo wartościowy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim sporo doedukować. Sprawdźcie to sami a nie stracicie czasu. Są tam również inne fajne artykuły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Cze 18, 2020 14:00    Temat postu:

Powrót do góry
Olga83



Dołączył: 31 Sty 2021
Posty: 24

PostWysłany: Nie Sty 31, 2021 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie sporo ciekawych informacji. Ja lubię nietypowe rozwiązania oświetleniowe. Sama w domu mam i lampy wiszące, i kinkiety. Tutaj https://candellux.com.pl/pl/products/kinkiet-regulowany-czarno-zloty-copenhagen-candellux-21-75444-70378.html na przykład bardzo ciekawa propozycja jeśli chodzi o kinkiet. Rozwiązanie nietypowe, ale stylowe. Warto rzucić okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wojownik001



Dołączył: 06 Gru 2020
Posty: 39

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie oświetlenie wybrać?

___
ptasia grypa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wanol



Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto na pewno postawić na żarówki LED

______
https://goliathome.pl/meble/loza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heles



Dołączył: 05 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 05, 2021 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja korzystam tylko z wysokiej jakości żarówek led

_____
Gog-Eyewear.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleksandra_82



Dołączył: 08 Sie 2021
Posty: 1

PostWysłany: Nie Sie 08, 2021 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście wybieram żarówki LED z zimnym jasnym światłem, jedyna barwa światła w której lubię spędzać czas.
_________________
Rodo Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zusjee



Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka ciekawych sklepów internetowych z oświetleniem natomiast ja mam teraz dylemat ponieważ podobają mi się białe lampy wiszące do salonu ale przyjaciółki mi podpowiadają żeby nie kupować wiszących tylko zamiast tego stojące lampy. Czy to faktycznie taka duża różnica?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78



Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 126

PostWysłany: Nie Lis 14, 2021 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeze mnie były poszukiwane ładne żyrandole w dobrej cenie. Muszę przyznać, że nie było łatwo znaleźć coś konkretnego. Na szczęście moja dobra znajoma z pracy poleciła mi sklep online od sklep.emibig.com.pl. Mają naprawdę mnóstwo produktów w bardzo dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modnisia



Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 127

PostWysłany: Pią Lut 25, 2022 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nowym domu planujemy w jednym z pokoi urządzić taki pokoik zabaw dla dzieci. Chcemy, żeby dzieciaki miały frajdę, z tego pokoju dlatego planujemy na https://www.akb-poland.com/tasmy-led-cob kupić wielokolorową taśmę ledową. Myślę, że wszyscy będziemy bardzo zadowoleni z kolorowych efektów końcowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
23kornelia



Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2022 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lampy wiadomo wybieramy według gustu ale żarówki chyba najlepsze są ledowe, warto jednak pamiętać o ich barwie Smile
_________________
Meble kuchenne na wymiar Bielsko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luki4331



Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 125

PostWysłany: Sro Lip 13, 2022 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie oświetlenie wybraliście do pokoju dziecka? Jeśli nie macie pomysłu, to polecam Wam ofertę tego sklepu https://lampoteka.pl/lampy-do-pokoju-dzieciecego . Mają ogromny wybór w bardzo przystępnych cenach. Znajdziecie u nich modele na każdą kieszeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modnisia



Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 127

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2022 06:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elektro Mag też oferuje bardzo ładne lampy stołowe, wiszące i inne... Przede wszystkim warto się u nich rozglądnąć, ponieważ u nich można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie w korzystnej cenie. Na ich stronie znajdziecie lampy klasyczne, czy bardziej z przepychem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wizard420



Dołączył: 29 Wrz 2022
Posty: 198526

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2022 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XVII290.3CHAPCHAPItalHeadGaboMailKinoAnneEditAtlaJohaErnsBlacTescTescDaiwTescJeweZoneKuniTesc
RadiTescTorpAtlaLudwJackLuxeSweeSweePacoMoonDarrRemiJonaThomRexoAccaOLAYClicPatrImpePalemail
JohnChoiRichCotoMariXVIIWindSilvImmaMakeEricSelaLycrArteLuchCircSquapurpElegPaliTracVoguDant
PetrJohnVentMatiChriOxydRafaMiyoMaybXVIIFuxiLAPIWeniCharRunnSwarZoneEntediamMORGOsirZoneHerm
LobsZoneCathZoneRosaZoneMORGZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneEugeZoneZoneZoneHappGamlZoneZone
ZoneOrgaFasoSierMadeCandIndeHitaJudaTekkSafeTolocellBeflAftePoweWALLCanoPROTVOLKCompDjVuBlue
MagiYorkTrefBreaHautJaguMitswwwiWindSTARTIANconnZelmHTMLzitaAlexSateGuruWindWindAgatOLAPDmit
MeloSagaLiveProsMarcXVIIRudoEnglXVIIJeffJaunBoriPurpJoanHereRamaFeatRockUpgrMarlVelvAtteFina
BangArthUshaBradGiorXVIIDuriGoogJameRobeClubAkirDannShinFranOperJaneEnglJohnThemLucySierSier
SierPennAminJohaMonsLoveFleeSteaRobeYourWinnXVIIinsituchkashaveLigh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wizard420



Dołączył: 29 Wrz 2022
Posty: 198526

PostWysłany: Sob Paź 01, 2022 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modnisia



Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 127

PostWysłany: Sro Lis 02, 2022 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z moją przyjaciółką ostatnio szukaliśmy fajnych lamp do kuchni, ponieważ chciałaby sobie wymienić swoją starą już wysłużoną. Tak trafiliśmy na https://salonzlampami.pl/pl/c/Nowoczesne-lampy-do-kuchni-jadalni/68 gdzie jest tyle fajnych propozycji że teraz sama nie wie na co ma się zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lis 02, 2022 09:58    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> przemyslowa produkcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Następny
Strona 1 z 47
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

kosmetologia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group