Forum kosmetologia Strona Główna kosmetologia
kosmetologia
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

praca
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> wszystko i nic :P
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czikita



Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 222

PostWysłany: Pią Lis 12, 2010 21:04    Temat postu: praca Odpowiedz z cytatem

ymm pewnie nie wiecie, ale jestem koordynatorem w agencji pracy tymczasowej, zajmuje sie wysyłaniem ludzi do pracy Smile konkretnie jest to praca w supermarketach: wykładanie towaru, inwentaryzacje, czasem coś innego. .

no i tak sie złożyło, że na wtorek 16.11. potrzebuje jednej osoby do pracy w Auchan Sosnowiec (w cukierni), w godz. 9 - 17, stawka 9,50 brutto
wymagane:
1. ukończone 18 lat
2. nie można być zapisanym w urzędzie pracy
3. ważna książeczka sanepidu. .

podejrzewam, że żadna z Was nie chce, ponieważ iż dlatego żeee mamy zajęcia w tym czasie ;D ale możecie znacie kogoś, kto jest chętny i chce sobie dorobić. Byłabym wdzięczna za jakikolwiek odzew ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lis 12, 2010 21:04    Temat postu:

Powrót do góry
czikita



Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 222

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bla bla blaaaaaa to samo co pisałam wyżej z tym że jutro ! tj. środa
i jest 30zł premii czyli można zarobić ok. 90zł za dniówke

jeśli znacie kogoś. . . kogokolwiek, kto chciałby jutro popracować to dajcie znać prosze jak najszybciej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czikita



Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 222

PostWysłany: Pią Gru 17, 2010 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy ktoś tu zajrzy w czasie wolnego, ale na 21, 22 i 23 grudnia potrzebuje kogoś do cukierni w auchanie w sosnowcu, od 9 do 17, stawka j.w. trzeba mieć książeczke sanepidowską. Jak nie któraś z was to może kolega, koleżanka, mama. . ;p pilne, więc jak co to prosze o szybką odp Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czikita



Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 222

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisząc tu czuje sie jakbym gadała sama do siebie xD
otóż w auchan sosnowiec jest praca na promocji paluszków, 11zł/h netto, w sobote 14-20, w poniedziałek 10-18, tylko wymagana jest książeczka sanepidu. .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pama22



Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 23, 2011 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam szukam pracy w zawodzie fryzjer ...
_________________
Hurtownia rur i kształtek pcvWiPlast.pl PVC, PP, PE HD - http://www.adicom.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Annika



Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 2

PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo chętnie bym skorzystała, jakby jeszcze kiedyś taka oferta była aktualna Smile
_________________
projekty domów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olga83



Dołączył: 31 Sty 2021
Posty: 24

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwięcej ogłoszeń o pracę znajdziecie w internecie. Można trafić na bardzo ciekawe oferty, które nie wymagają doświadczenia. Ja trafiłam na takie https://portalfirmowy.net.pl/forum/ogloszenia-praca-f21/praca-dla-copywritera-t3431.html . Poszukują copywritera. Praca jest rozwijająca, ale trzeba m.in. doskonale operować językiem polskim. Na pewno wiele osób to zainteresuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zusjee



Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 175

PostWysłany: Wto Lis 02, 2021 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pracą w naszym kraju nie jest tak ciężko jak mogłoby się wydawać tutaj https://nokiawroclaw.pl/oferta-pracy/lab-network-engineer-2/ zerknijcie sobie myślę, że to dobra posada lab network engineer wrocław daje sporo możliwości jeśli chodzi o tą branżę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renata90



Dołączył: 09 Lis 2021
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto szukać ofert pracy w takim zawodzie, jaki się lubi. Praca powinna sprawiać przyjemność. Jeśli lubicie pisać i język polski nie ma przed Wami tajemnic, to na pewno zainteresuje Was to ogłoszenie https://polecamy-to.pl/ogloszenia-praca-f25/praca-copywriter-funkymedia-lodz-t2995.html . Poszukują copywritera. Praca wymaga pomysłowości, więc na pewno część osób się w tym odnajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78



Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 126

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że gdy mnie interesowały oferty pracy opieka niemcy to mój znajomy podpowiedział mi, że firma opiekunki365.pl na swojej stronie posiada wiele atrakcyjnych ofert, z którymi warto się bliżej zapoznać. Muszę przyznać, że dzięki nim, udało mi się znaleźć wymarzoną pracę bardzo szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modnisia



Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 127

PostWysłany: Czw Sty 13, 2022 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie interesuje w praca też, ale bardziej w kategorii - it branża. Jestem po szkole informatycznej i naprawdę w technologiach czuje się mocna. Poza tym jakby nie było taka praca jest przyszłościowa i opłacalna zarazem. Szybko też można liczyć na podwyżki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fisch



Dołączył: 23 Gru 2021
Posty: 12

PostWysłany: Sro Lut 09, 2022 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby znaleźć fajną pracę, to niewątpliwie trzeba się cały czas kształcić i poszerzać swoją wiedzę. Warto też pamiętać, aby uczyć się języków obcych, bo ich znajomość też wpływa na znalezienie atrakcyjnej pracy. Osobiście znam dwa podstawowe języki - angielski i niemiecki, ale teraz muszę się zapisać na jakiś kurs z języka francuskiego. Kumpela dała mi namiar na szkołę https://francuski.com.pl/. Ona tam jeździła i świetną recenzję im wystawiła, więc sam chyba też skorzystam, ale do mnie bardziej przemawia kurs online. Po co jeździć i tracić czas, skoro można to robić u siebie w domku. Czas się wziąć do roboty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lexy



Dołączył: 20 Sty 2022
Posty: 39

PostWysłany: Pon Lut 21, 2022 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiacie się, jak połączyć studia z pracą to myślę że na stronie tej firmy ecom.software znajdziecie wiele przydatnych porad oraz wskazówek na ten temat. Koniecznie sobie tam zerknijcie, a myślę że nie będziecie rozczarowani
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kivi



Dołączył: 24 Sty 2022
Posty: 17

PostWysłany: Czw Mar 10, 2022 02:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ostatnio zainteresowała praca Niemcy i cały czas chodzi mi po głowie. Zastanawiam się nad wyjazdem i dorobieniem sobie. Co sądzicie, czy warto w aktualnej sytuacji wyjeżdżać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zusjee



Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 175

PostWysłany: Czw Mar 24, 2022 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze, a skoro piszecie o własnych biznesach to co powiecie na temat oferty https://www.autojet.com.pl/kategorie/nalewarki/ warto jest kupić taką nalewarkę i rozpocząć produkcję jakichś dobrych soków czy napojów? Czy w obecnych czasach jest to dobry biznes?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 24, 2022 09:29    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> wszystko i nic :P Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 1 z 36
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

kosmetologia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group