Forum kosmetologia Strona Główna kosmetologia
kosmetologia
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pytania
Idź do strony 1, 2, 3 ... 107, 108, 109  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> Histologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia p.



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 218
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 09:50    Temat postu: pytania Odpowiedz z cytatem

to jak się dzielimy tymi pytaniami? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Maj 15, 2010 09:50    Temat postu:

Powrót do góry
Martyna



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 209

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ja mogę przygotować pytania z ukł. krążenia (16P)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia p.



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 218
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja oddechowy zrobię (16p)
i robimy po 4 pytania tak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olka317



Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 378
Skąd: wieś =]

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ania Zugaj do mnie pisala i kazala mi przekazać ze ona bierze krązenie, ona nie ma dostepu do neta, wiec Martyna moze weźmiesz coś innego:) ja biore nerwowy 15r;)
_________________
Mówić "nie" gdy cały świat krzyczy "tak"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czikita



Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 222

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale niech ktoś dokładnie wyjaśni o co kaman bo chyba nie wszyscy wiedzą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 477
Skąd: Czechowice-Dziedzice

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec:D babka sie zgodzila ze mozemy jej wyslac do poniedzalku/wtorku 100 pytan z ktorych ona wybierze 10 i beda na zaliczeniowym kolosie... i teraz kazda ma z nas wybrac sobie uklad i zrobic 4 pytania.. ( bylo 10 działow okolo wiec powinno byc po 10 pytan z kazdego.. ) ii jak ktos uklada pytania zeby odrauz odp wrzucal.. - i tak bedziemy miec gotowe zajebiste notatki na piatkowe zaliczenie..Very Happy potem jedna osoba zbierze to w 100 pytan i gitara:D noo chyba nic nie pomieszalam:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
administrator



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 477
Skąd: Czechowice-Dziedzice

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaa i nie maja to byc dlugie pytania w stylu: opisz watrobe.. tylko np: wymien typy tetnic:D noo tyle:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martyna



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 209

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja w zaistniałej sytuacji poproszę limfatyczny jednak Wink (16P)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinalabocha



Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 229

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja biorę pokarmowy:)(16p)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olka317



Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 378
Skąd: wieś =]

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oprócz tego kaz dy układa po 4 pytania z tkanek;)
_________________
Mówić "nie" gdy cały świat krzyczy "tak"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_styla



Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 142
Skąd: Sławków

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ja moczowy wezmę (15P)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marlena19



Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 39

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie obojętne co wezmę, tylko, że mam jedynie te wykłady które są już zarezerwowane, więc mam prośbę o wrzucenie tych wykładów które były po pokarmowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela



Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 173

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o lol Very Happy haahaha jakie wariaty Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnieszkaW



Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 225
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli każdy niezależnie który ma układ ma ułożyć po cztery pytania z niego i dodatkowo każdy po cztery z tkanek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olka317



Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 378
Skąd: wieś =]

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak;) tkanki układaja wszyscy no ale po 2 pytania;) wystarczy:D jest nas 27 chyab wiec bedzie z nich duuuzo pytan;)
_________________
Mówić "nie" gdy cały świat krzyczy "tak"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Maj 15, 2010 22:27    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> Histologia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 107, 108, 109  Następny
Strona 1 z 109
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

kosmetologia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group