| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
kasia p.
Dołączył: 30 Wrz 2009 Posty: 218 Skąd: Katowice
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 09:50 Temat postu: pytania |
|
|
to jak się dzielimy tymi pytaniami?  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 09:50 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Martyna
Dołączył: 30 Wrz 2009 Posty: 209
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 10:11 Temat postu: |
|
|
| no to ja mogę przygotować pytania z ukł. krążenia (16P) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kasia p.
Dołączył: 30 Wrz 2009 Posty: 218 Skąd: Katowice
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 10:19 Temat postu: |
|
|
ja oddechowy zrobię (16p)
i robimy po 4 pytania tak? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
olka317
Dołączył: 04 Paź 2009 Posty: 378 Skąd: wieś =]
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 10:24 Temat postu: |
|
|
Ania Zugaj do mnie pisala i kazala mi przekazać ze ona bierze krązenie, ona nie ma dostepu do neta, wiec Martyna moze weźmiesz coś innego:) ja biore nerwowy 15r;) _________________ Mówić "nie" gdy cały świat krzyczy "tak" |
|
| Powrót do góry |
|
 |
czikita
Dołączył: 01 Paź 2009 Posty: 222
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 10:37 Temat postu: |
|
|
ale niech ktoś dokładnie wyjaśni o co kaman bo chyba nie wszyscy wiedzą  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
administrator
Dołączył: 30 Wrz 2009 Posty: 477 Skąd: Czechowice-Dziedzice
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 11:23 Temat postu: |
|
|
wiec:D babka sie zgodzila ze mozemy jej wyslac do poniedzalku/wtorku 100 pytan z ktorych ona wybierze 10 i beda na zaliczeniowym kolosie... i teraz kazda ma z nas wybrac sobie uklad i zrobic 4 pytania.. ( bylo 10 działow okolo wiec powinno byc po 10 pytan z kazdego.. ) ii jak ktos uklada pytania zeby odrauz odp wrzucal.. - i tak bedziemy miec gotowe zajebiste notatki na piatkowe zaliczenie.. potem jedna osoba zbierze to w 100 pytan i gitara:D noo chyba nic nie pomieszalam:D |
|
| Powrót do góry |
|
 |
administrator
Dołączył: 30 Wrz 2009 Posty: 477 Skąd: Czechowice-Dziedzice
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 11:25 Temat postu: |
|
|
| aaa i nie maja to byc dlugie pytania w stylu: opisz watrobe.. tylko np: wymien typy tetnic:D noo tyle:D |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Martyna
Dołączył: 30 Wrz 2009 Posty: 209
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 11:41 Temat postu: |
|
|
No to ja w zaistniałej sytuacji poproszę limfatyczny jednak (16P) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
karolinalabocha
Dołączył: 01 Paź 2009 Posty: 229
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 11:53 Temat postu: |
|
|
| ja biorę pokarmowy:)(16p) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
olka317
Dołączył: 04 Paź 2009 Posty: 378 Skąd: wieś =]
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 14:38 Temat postu: |
|
|
oprócz tego kaz dy układa po 4 pytania z tkanek;) _________________ Mówić "nie" gdy cały świat krzyczy "tak" |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kasia_styla
Dołączył: 01 Paź 2009 Posty: 142 Skąd: Sławków
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 15:34 Temat postu: |
|
|
| no to ja moczowy wezmę (15P) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marlena19
Dołączył: 05 Paź 2009 Posty: 39
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 17:27 Temat postu: |
|
|
| Dla mnie obojętne co wezmę, tylko, że mam jedynie te wykłady które są już zarezerwowane, więc mam prośbę o wrzucenie tych wykładów które były po pokarmowym. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Angela
Dołączył: 02 Paź 2009 Posty: 173
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 17:37 Temat postu: |
|
|
o lol haahaha jakie wariaty  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
AgnieszkaW
Dołączył: 01 Paź 2009 Posty: 225 Skąd: Katowice
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 20:49 Temat postu: |
|
|
| Czyli każdy niezależnie który ma układ ma ułożyć po cztery pytania z niego i dodatkowo każdy po cztery z tkanek? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
olka317
Dołączył: 04 Paź 2009 Posty: 378 Skąd: wieś =]
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 22:27 Temat postu: |
|
|
tak;) tkanki układaja wszyscy no ale po 2 pytania;) wystarczy:D jest nas 27 chyab wiec bedzie z nich duuuzo pytan;) _________________ Mówić "nie" gdy cały świat krzyczy "tak" |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 22:27 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|