Forum kosmetologia Strona Główna kosmetologia
kosmetologia
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plany na wakacje 2019
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> wszystko i nic :P
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domi78



Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 129

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 13:43    Temat postu: Plany na wakacje 2019 Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś już planuje wakacje na przyszły rok ? Bo zastanawiam się sama czy nie za wcześnie na wykupowanie wczasów. Trafiłam na fajne oferty wczasów w Meksyku https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagraniczne/Kraj:Meksyk.htm i nie wiem co zrobić. Może warto wcześniej wykupić ? Później rzeczywiście ceny mogą być wyższe, a szkoda okazji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Paź 11, 2018 13:43    Temat postu:

Powrót do góry
kozak



Dołączył: 01 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię podróżować, niestety, często palcem po mapie. Liczę, że wreszcie się dorobię i będę mógł pozwolić sobie na długie, egzotyczne wyprawy. Cóż, to na razie tylko marzenia - oby się spełniły.
_________________
sukienka klasyczna elegancka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jokasta_89



Dołączył: 11 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 16:04    Temat postu: Wakacje 2019 Odpowiedz z cytatem

W ostatnie wakacje byłam nad naszym polskim morzem. Teraz w wakacje jest tak gorąco, że nie ma różnicy, czy jedziemy nad polskie, czy greckie morze...Byłam w Grzybowie, to taka mała miejscowość obok Kołobrzegu i jestem zachwycona tym miejscem. Na nocleg polecam Willę Opal. Byliśmy zadowoleni z wyboru. Nowocześnie urządzone, czyściutkie pokoje, ceny przystępne i bardzo dobre, nieoszukane (a to się rzadko zdarza teraz) jedzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nano9



Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 52

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co zrobić w roku 2020? Grecja, Hiszpania, a może coś zupełnie nowego i pozwalającego na naprawdę solidną dawkę spokoju? Rozważ relaksujące wakacje w termach na Węgrzech, które sprawią, że poczujesz się jak nowo narodzona/narodzony i odpoczniesz od zgiełku miasta, złej energii, a przede wszystkim wymagań i ciężkiej pracy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mia



Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 137

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My byliśmy w Podlesicach - Zajazd Jurajski. Bardzo fajna okolica z dużą ilością atrakcji na miejscu - nie sposób się tam nudzić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcin_de7



Dołączył: 08 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 08, 2021 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku miałem lecieć za granicę, ale zmieniłem plany i będę odwiedzał ciekawsze miejsca nad polskim morzem. Zaczynam od Gdańska, zatrzymam się w hotelu w Gdańsku https://www.granohotels.pl/ bo będzie to dla mnie dogodna lokalizacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara



Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 48

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej obecnie z takimi dalekimi wyjazdami byłabym ostrożna. À propos wakacji, niezależnie gdzie się wybierzecie na taki wyjazd, warto wziąć balsam do opalania. Wiecie taki produkt, który chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Jako że mój wyjazd zbliża się wielkimi krokami, to sama szukałam takiego rozwiązania. Najlepiej jeszcze jakby było wodoodporne. Ostatnio musiałam uzupełnić zapas kosmetyków i zajrzałam do drogerii w internecie. Przy okazji zerknęłam także na kosmetyki do opalania. Okazało się, że w tym https://www.ezebra.pl/pl/menu/pielegnacja/opalanie-561.html miejscu udało mi się znaleźć, to co potrzebowałam. Ten balsam do opalania nie tylko chroni skórę, o czym już wspominałam, ale także ja nawilża i odżywia. Co więcej, działa również przeciwstarzeniowo. Jeżeli także wybieracie się na urlop, czy wakacje, to myślę, że warto sprawdzić to rozwiązanie. W końcu taki kosmetyk przyda się nie tylko osobom, które planują leżeć na plaży i się opalać. Jak to u was wygląda, zabieracie ze sobą taki produkt na wakacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateusz_ch



Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 22, 2021 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rok 2019 był ostatnim, kiedy moje plany na wakacje wypaliły zgodnie z planem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladygaga



Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie zamawiacie stroje kąpielowe? Bo na https://valetta.pl/collections/kostiumy-kapielowe mają super wybór. Naprawdę extra sprawa że mają tak ogromny wybór na tak różne sylwetki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia



Dołączył: 19 Gru 2021
Posty: 31

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie macie planów na wakacje, to może weźmiecie pod uwagę skandynawię? Wiem że wiele przydatnych informacji na temat tego kierunku podróży można znaleźć na stronie tego bloga https://skandynawskiepodroze.pl/spacerowa-walhalla-park-narodowy-soderasen/ więc może warto byłoby wziąć to pod uwagę. Zajrzyjcie sobie tam i przekonajcie się sami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zusjee



Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 175

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem teraz w fazie planowania wakacji 2022 i mam na oku ofertę https://www.pokojezimnawoda.pl/noclegi-nadarzyn/ okolica wydaje się byc malownicza i sporo atrakcji można tutaj znaleźć pytanie jak jest z tym noclegiem faktycznie jest wart swojej ceny i ta oferta wydaje się dla Was atrakcyjna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modnisia



Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 129

PostWysłany: Pią Mar 04, 2022 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na tegoroczne wakacje macie już jakiś pomysł? Ja właśnie znalazłam artykuł https://unilink.pl/porady/wyjazd-samochodem-na-narty-o-czym-musisz-pamietac z którego można się dowiedzieć o tym jak się odpowiednio przygotować na wyjazd na narty. Powiem wam, że są tam naprawdę pomocne wskazówki, a często o których rzeczach to się nawet zapomina...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia.o



Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 18

PostWysłany: Pią Mar 25, 2022 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem z przyjaciółkami zarezerwowałyśmy pokoje Kuźnica na ten rok. Nie mogę się doczekać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
luki4331



Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 125

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjeżdżając na różnorodne wycieczki warto wcześniej odwiedzić bardzp dobry sklep turystyczny jak https://www.evertrek.pl/ . Oferta tutaj jest bardzo duża także bez problemu znajdziecie tutaj coś dla siebie, więc na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78



Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 129

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2022 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie, bardzo dobrym hotelem jest ten: https://www.hotelsulkowski.pl/ . Znajdziecie tam wszystko to, czego potrzebujecie do odbycia relaksu w hotelu. Od SPA po baseny czy wygodne łóżko hotelowe, a także atrakcje związane z przepysznym jedzeniem. Moim zdaniem to świetne miejsce, gdzie można solidnie odpocząć. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Kwi 18, 2022 12:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> wszystko i nic :P Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

kosmetologia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group