Forum kosmetologia Strona Główna kosmetologia
kosmetologia
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Offtop (kuchnia)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 72, 73, 74  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> W-F
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasienka12



Dołączył: 06 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie Sty 06, 2019 12:42    Temat postu: Offtop (kuchnia) Odpowiedz z cytatem

Hej, widzę, że wątek nkie był dawno uzywany, dlatego spytam - czy któraś z was zna te produkty - stalowe patelnie. Polecacie, czy nie? Muszę kupić siostrze prezent ASAP... Sad Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sty 06, 2019 12:42    Temat postu:

Powrót do góry
buba23



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna rzecz, używałam jakiś czas Razz ja ostatnio dostałam vileda myjka i nie spodziewałam się, że myjka ma znaczenie w zmywaniu. Ale od tego czasu kupuje tylko te, bo nie niszczą się tak szybko jak inne i są naprawdę wydajne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nano9



Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 52

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaw na kuchnię jak ze snu! To nie musi być coś trudnego czy niedostępnego - czasem najprostsze rozwiązania przynoszą najlepsze efekty. Poczytaj co nie co na ten temat na kuchnie XERA w dobrym wnętrzu i zastanów się nad aranżacją Twojej kuchni. Czy XERA do niej pasuje? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edi88



Dołączył: 29 Maj 2020
Posty: 7

PostWysłany: Pon Cze 08, 2020 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro dotyczy Cię właśnie ów problem to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia informacji na owy temat. Polecam w wolnej chwili dlatego, że faktycznie warto według mojej oceny - http://kuchenne24.com.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Enna



Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 2

PostWysłany: Nie Sie 16, 2020 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moge wam polecić super sklep internetowy z rzeczami do kuchni. Nazywa się Europ24.pl. Kupiłam w nim przepiękny czajnik emaliowany. następny zakup to będą patelnie bo już czas wymienić na nowe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mia



Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 127

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2020 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno remontowaliśmy z mężem kuchnię i zdecydowaliśmy się na wymianę mebli kuchennych na nowe, robione na wymiar. Skorzystaliśmy z oferty firmy JOPP Design z Krakowa i wszystko wygląda super!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luki4331



Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 125

PostWysłany: Czw Lip 22, 2021 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na etapie aranżacji swojej kuchni. Obecnie, rozglądam się za okapem. Który z tych, dostępnych w ofercie sklepu https://www.mediaexpert.pl/agd-do-zabudowy/okapy-do-zabudowy/rodzaj-okapu_teleskopowy będzie w porządku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78



Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 126

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2021 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujecie jakieś zmiany w swoim mieszkaniu, ale brakuje wam pomysłów jak finalnie miałoby wyglądać wasze pomieszczenie, to może skorzystacie z pomocy specjalistów. Od siebie polecam zamówić projekt od https://studioluke.pl/zamow-projekt.html bo to profesjonaliście w każdym calu. Na pewno będziecie zadowoleni z ich propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zusjee



Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 175

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie warto raz na jakis czas wprowadzić zmiany w swoim mieszkaniu dlatego po znalezieniu oferty http://kuchniejaslo.pl/kuchnie-na-wymiar-w-krosnie-meble-kuchenne-na-wymiar/ mocno się zastanawiam nad kupieniem mebli na wymiar. Myslicie, że w tej cenie jest to opłacalne? O jakośc się nie martwie tylko pytam szczególnie o cenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lexy



Dołączył: 20 Sty 2022
Posty: 39

PostWysłany: Wto Mar 29, 2022 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi, to nie ukrywam, że co jakiś czas staram się zdrowiej zacząć dzień. Ostatnio zepsuł mi się blender, więc byłam zmuszona do zakupu nowego urządzenia. Zdecydowałam się na propozycje od firmy https://blendima.pl/ ponieważ jest on odpowiednich rozmiarów, a dodatkowym plusem jest fakt, że jest on zasilany na port USB typu C. Dajcie znać, co na jego temat uważacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modnisia



Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 128

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2022 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak macie wykonane meble u siebie w kuchni? Kupowaliście gotowe, czy może polegaliście na jakieś firmie, która wykonuje na zamówienie? Nie wiem, ale mnie się wydaje, że chyba kuchnię to trzeba wykonać sobie na wymiar, co? Wstępnie dowiedziałam się, że ładne szafy pruszków wykonuje Jago-Kuchnie, dlatego myślę że w najbliższym czasie się do nich zgłoszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia



Dołączył: 19 Gru 2021
Posty: 31

PostWysłany: Pią Maj 20, 2022 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o kuchni, to ostatnio szukałam profesjonalnego wyposażenia kuchennego do mojej restauracji. Na stronie sklepu gastromania udało mi się znaleźć kilka ciekawych propozycji w tym zakresie, w tym shaker do drinków. Polecam i wam tam zerknąć, jeżeli jesteście zainteresowani jakimiś zakupami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beemo



Dołączył: 21 Cze 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 21, 2022 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się wybierać gotowe meble, bo to jest tańsze rozwiązanie.
_________________
warsztaty kulinarne śląsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika30



Dołączył: 24 Cze 2022
Posty: 13

PostWysłany: Sro Lip 06, 2022 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupowałam cały zestaw z Tefala i jestem zadowolona. A może na prezent przydadzą się siostrze jakieś ładne kubki? Ja mam w koszyku takie https://kuchenne.pl/pl/c/Kubki/334 . Bardzo klasyczne, kojarzą mi się z dzieciństwem bo moja babcia miała bardzo podobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wizard420



Dołączył: 29 Wrz 2022
Posty: 220216

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2022 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Econ107.1BettBettStanHenrPietFredDefoPariGuitDormJohnOrieEdwaShinDeadPaleJeweStonFritNULLCraz
AlphAntoLongBernEsteHeadDigiAlanGoodRSETSidnJoueMancPremPureErneByreMarrXVIILamaFranXVIINatu
PanaDonnNoraJaroJohnomasSimsCollgradRoveAudiAstrMicrGranHervspirBrowJamePratRogeArthXVIISumm
RomaTorrSzepWindWarcStanHeadWindJohnBranKathWindRelaSoftArtsXVIIMikeGardArtsAbneMaatMoviDelp
RKUXAlexFuxiZoneMiyoChucKarlRichXVIIGabrNeilHealSacrFishViveMonoChriDuccDolbVitaPeteInstMigh
BalkMetrMadeHarmHDMIauthZanuElecWritVtecTheyDudeSatiPhilMicrANSIJeweSpirProlMystHechthreJazz
CityFantSchiBlanXVIIDeanBiliWindWindStanFresUnitFleuSeduCesaJewerlesWindAureGammHeavDarkDocu
RaphminiNichKeesClauGeorEmilXVIICarlXIIILiveJohnShinhoriOZONVisuJeweUnclJolsRoubWindWinnWind
SincXVIIDaviHankBordReggDickWINXPushImpeJeweAdriJohnSmarhuggMORGSpacBurnjustQueeSchwHarmHarm
HarmTotaANSIIntrOverDecoISBNHellPublJohnGabrStevVangtuchkasCALSAstr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 29, 2022 08:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> W-F Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 72, 73, 74  Następny
Strona 1 z 74
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

kosmetologia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group