| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
AgnieszkaW
Dołączył: 01 Paź 2009 Posty: 225 Skąd: Katowice
|
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 10:06 Temat postu: Kolos 9 |
|
|
| W środę piszemy wysiłek i coś jeszcze? Jeśli tak, to mógłby ktoś wrzucić notatki? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 10:06 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
administrator
Dołączył: 30 Wrz 2009 Posty: 477 Skąd: Czechowice-Dziedzice
|
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 10:51 Temat postu: |
|
|
| limfatyczny ztego co ja wiem..;/ |
|
| Powrót do góry |
|
 |
karolinalabocha
Dołączył: 01 Paź 2009 Posty: 229
|
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 11:06 Temat postu: |
|
|
niech ktoś wrzuci notatki.. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Monika_M
Dołączył: 01 Paź 2009 Posty: 142
|
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 13:08 Temat postu: |
|
|
| limfatyczny na pewno? umawialyście sie na niego ? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
AgnieszkaW
Dołączył: 01 Paź 2009 Posty: 225 Skąd: Katowice
|
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 13:32 Temat postu: |
|
|
| Ponoć babka to mówiła drugiej grupie. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
czikita
Dołączył: 01 Paź 2009 Posty: 222
|
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 14:59 Temat postu: |
|
|
tak limfatyczny na 100 % u nas to mówiła |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kasia p.
Dołączył: 30 Wrz 2009 Posty: 218 Skąd: Katowice
|
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 15:09 Temat postu: |
|
|
| a z wysiłku mamy się uczyć z tych kartek czy prezentacji? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
gosia m
Dołączył: 01 Paź 2009 Posty: 148 Skąd: olkusz
|
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 15:46 Temat postu: |
|
|
| ja moge później wrzucic notatki z limfatycznego (tzn. jak skoncze prezentacje na ang ;/)... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
AgnieszkaW
Dołączył: 01 Paź 2009 Posty: 225 Skąd: Katowice
|
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 16:13 Temat postu: |
|
|
| Babka nam dała kartki i powiedziała żeby się nie zagłębiać w szczegóły więc chyba z nich, ale jak ktoś chce to chyba może z prezentacji. Pokrywa się to z kartkami. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
gosia m
Dołączył: 01 Paź 2009 Posty: 148 Skąd: olkusz
|
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 12:41 Temat postu: |
|
|
| ja wrzuciłam notatki, ktore robiłam dla siebie ale ze na kompie je robilam to wrzucilam no i ja wlasnie z kartek wiekszosc a z prezentacji troche wzielam o tym krazeniu i cos tam jeszcze, bo lepiej bylo wyjasnione, prosciej;) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Gaba:)
Dołączył: 30 Wrz 2009 Posty: 91
|
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 13:09 Temat postu: |
|
|
| a nie ma ktos notatek z limfatycznego z fizjo ktore moglby wrzucic na poczte? bardzo bym wdzeczna byla:) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
gosia m
Dołączył: 01 Paź 2009 Posty: 148 Skąd: olkusz
|
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 16:27 Temat postu: |
|
|
juz wrzuciłam  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
wizard420
Dołączył: 29 Wrz 2022 Posty: 465791
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
wizard420
Dołączył: 29 Wrz 2022 Posty: 465791
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
wizard420
Dołączył: 29 Wrz 2022 Posty: 465791
|
Wysłany: Pon Paź 17, 2022 07:10 Temat postu: |
|
|
| XVII |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pon Paź 17, 2022 07:10 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|