Forum kosmetologia Strona Główna kosmetologia
kosmetologia
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tworzą własny dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> Marketing
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klara_96



Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 1

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2021 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o skróceniu formalności na budowy domów do 70m2, które ma niebawem przegłosować nasz rząd? Myślicie że będzie popyt na takie domki?
_________________
hotele dla dorosłych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Wrz 26, 2021 21:39    Temat postu:

Powrót do góry
domi78



Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 126

PostWysłany: Sob Paź 23, 2021 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez domi78 dnia Sro Maj 25, 2022 14:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daniszewski



Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodzenia w budowie domu! Smile
_______
żaluzje fasadowe bielsko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackstrong11



Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 8

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu było mi dane przeczytać niebywale interesujący artykuł. Jest on przejrzysty i ma dużą ilość wiadomości. Polecam zapoznać się z tekstem, a dowiesz się więcej na temat - Do czego możemy wykorzystać gruz?
.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78



Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 126

PostWysłany: Pią Lis 26, 2021 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, ze sama powoli urządzam swoje mieszkanie i teraz poszukuję dobrego sklepu z oknami i roletami. Znajomy podpowiedział mi, żebym zajrzała sobie na strone tego sklepu https://budujemyonline.pl/ ponieważ tam można dostać tego typu produkty w całkiem dobrej cenie. Muszę przyznać, że mają naprawdę szeroki asortyment i warto sobie do nich zerknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirka



Dołączył: 07 Wrz 2021
Posty: 31

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wspominacie o dodatkach do domu, to zobaczcie tu https://nietylkofiranki.pl/299-firany-panelowe Duży wybór firan panelowych. Są bardzo ładne i ostatnio bardzo modne. Mi podobają się firany całkiem białe, ozdobione tylko kryształkami. Jest okazja na tanie zakupy bo ceny są promocyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubdzikowski91



Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pon Gru 13, 2021 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu udało mi się przeczytać niebywale atrakcyjny artykuł. Jest on transparentny i posiada dużą ilość wiedzy. Polecam zaznajomić się z tą stroną internetową. Potężna ilość wpisów i przeróżna zawartość - http://kawowy-stolik.pl/blog/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zusjee



Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 175

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam udało się w Łodzi kupić w dobrej cenie mieszkanie do remontu dlatego teraz zastanawiamy się nad jego remontem i aranżacją. Zona podpowiada mi żeby zgłosić się do profesjonalistów czyli do firmy http://bbprojekt.pl/projekty-mieszkan-w-lodzi/ która zajmie się zrobieniem projektu mieszkania. Co myślicie o takim rozwiazaniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacekkowalski221



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio było mi dane przeczytać szczególnie atrakcyjny tekst. Jest on konkretny i posiada dużą ilość wiadomości. Polecam zapoznać się z tekstem, a dowiesz się więcej odnośnie -wywóz gruzu Poznań kontener .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judka



Dołączył: 22 Sty 2022
Posty: 12

PostWysłany: Wto Lut 08, 2022 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stworzyć swój własny dom nie jest łatwo. Potrzeba na to nie tylko dużo kasy, czasu, ale i umiejętności jego urządzania. Niektórym to wychodzi lepiej, innym gorzej. To też kwestia gustu. Mnie osobiście bardzo podobają się domki z poddaszem. I tutaj urządzanie urządzaniem, ale fajnie by było też pomyśleć o jakiś fajnych schodach. I właśnie z ich wyborem mam ogromny problem, ale na szczęście koleżanka z pracy poleciła mi firmę https://www.centrum-schodow.com.pl/, która nie tak dawno u niej montowała schody i mówi, że jest bardzo zadowolona. Z tego co mówiła, to firma bardzo rzetelna, dbająca o każdy szczegół wykonania schodów, a dodatkowo obsługa bardzo miła, służąca pomocą i doradztwem. Więc chyba się skuszę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
modnisia



Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 128

PostWysłany: Wto Mar 15, 2022 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, a czy macie pomysł na swój ogród? Jak go zaaranżujecie? Bo wiecie, jakby nie było ogród jest wizytówką każdego domu, także to też trzeba mieć na uwadze. Ja zauważyłam, że tutaj https://colorplant.pl/ można zamówić sobie bardzo ładne rośliny, jakby co...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lexy



Dołączył: 20 Sty 2022
Posty: 39

PostWysłany: Pon Mar 21, 2022 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystając z okazji rozmawiamy o domu, chciałabym się was zapytać, czy wiecie może w jakiej firmie byłaby dostępna impregnacja posadzek? Jeżeli moglibyście mi doradzić, to byłabym bardzo wdzięczna. Mnie niestety brakuje doświadczenia w tym temacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacekbak221



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 9

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2022 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu zaobserwowałem interesujący portal, w którym przeczytałem artykuł dotyczący tego tematu. Zobaczcie sami i dajcie znać co o nim uważacie -kontenery na odpady Poznań .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zusjee



Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 175

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2022 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niedalekiej przyszłości też mam w planach stworzenie swojego własnego domu dlatego zastanawiam się jakie projekty domu są teraz najbardziej popularne? Tutaj https://www.salondegustacyjny.pl/firma/innovattio-architecture znalazłem ludzi zajmujących się projektami modernistycznymi czy jest u nas na forum ktoś, kto posiada dom właśnie w takim stylu? Miałbym kilka pytań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modnisia



Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 128

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, czy wy również uważacie tak jak ja, że przy wyborze kubków czy innych tego typu rzeczy warto też brać pod uwagę profesjonalną ręcznie robioną ceramikę dostępną na https://manufakturawboleslawcu.com i w tym wspierać również polskie firmy, które wykonują naprawdę kawał świetnej pracy tworząc takie cuda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 27, 2022 11:17    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> Marketing Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Strona 2 z 42
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

kosmetologia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group