Forum kosmetologia Strona Główna kosmetologia
kosmetologia

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kredyt odnawialny dla kont firmowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> Marketing
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorcia

PostWysłany: Sro Gru 09, 2015 13:37    Temat postu: Kredyt odnawialny dla kont firmowych Odpowiedz z cytatem

Co zrobić podczas przejściowych problemów finansowych. Najlepiej założyć konto w Deutsche Banku. Oferują tam kredyt odnawialny nawet do nowo otworzonego konta https://www.deutschebank.pl/klienci-biznesowi/kredyty/kredyt-obrotowy/odnawialny-kredyt-obrotowy.html . Dziś wiele banków oferuje różnego rodzaju atrakcje swoim przyszłym klientom. Najczęściej wiążą je z płatnością należności do ZUS, czy podatków. Nie bardzo to rozumiem. Otwierając firmę ZUS płacę dużo niższy, a pieniędzy najczęściej brakuje mi na towar a nie na podatek. Przecież podatki płaci się dopiero jak coś się sprzeda, a trzeba w to najpierw zainwestować by zarobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 09, 2015 13:37    Temat postu:

Powrót do góry
romek4443

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O takim kredycie odnawialnym dla kont firmowych to ja jeszcze nie słyszałem.To jest mój pierwszy raz kiedy o tym słyszę.
karol4436576

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kuzyn który prowadzi firmie to bardzo dużo robi przy kredytach firmowych.Sam nie wiem po co on tak robi przy tych kredytach.
dariusz332

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiego kredytu bym nie brał bo to jest bardzo duże ryzyko. Tylko jak już jakaś firma jest zmuszona to musi brać ten kredyt.
Reklama

Wysłany: Wto Lis 13, 2018 14:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> Marketing Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: