Forum kosmetologia Strona Główna kosmetologia
kosmetologia
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobra restauracja.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> Marketing
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojciech443



Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłem naprawdę w bardzo dobrej restauracji.Z tej restauracji jestem zadowolony bo tam było bardzo przyjemnie.
_________________
juventas.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Maj 06, 2019 10:55    Temat postu:

Powrót do góry
domi78



Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 126

PostWysłany: Pią Paź 09, 2020 06:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam chce zorganizować spotkanie rodzinne po chrzcie mojego syna. Szukam eleganckiej i wytwornej restauracji. Słyszałam, że w Warszawie jest restauracja Bubbles, w której można takie przyjęcia organizować. Mają dobre i smaczne jedzenie. Co Wy sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara



Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 48

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że każda restauracja powinna zainwestować w solidny brand. A poza brandem oczywiście reklama, która będzie dobrze odebrana przez potencjalnych klientów - więc tu potrzeba kogoś z wyczuciem i doświadczeniem. Ja korzystałam z usług firmy Kreator Marki - robili u mnie sesję fotograficzną i mogę polecić, zajrzyj na ich stronę tutaj https://www.kreatormarki.pl/ Możesz tam przejrzeć realizacje, które w przeszłości wykonali i np. porównać to z podobnymi firmami żeby samemu zobaczyć co będzie dla Ciebie lepsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mia



Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 127

PostWysłany: Wto Mar 02, 2021 07:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę śmiało polecić restaurację Szkutnia z Warszawy. W kwestii kuchni włoskiej nie mają sobie równych. Świetna pizza, makarony i wiele innych dań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wojownik001



Dołączył: 06 Gru 2020
Posty: 39

PostWysłany: Wto Mar 09, 2021 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często wybieracie jedzenie z restauracji?
___
https://automatyankaro.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sara



Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 48

PostWysłany: Czw Mar 11, 2021 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, chciałam zapytać skąd najczęściej zamawiacie pizzę? Zastanawiam się w sumie, czy ludzie częściej wybierają małe lokalne pizzerie, czy raczej sieciówki. W pierwszych często można znaleźć perełkę, ale nie wiem za bardzo czy jest sens ryzykować, w końcu to raczej pizzerie sieciowe trzymają stabilnie jakość. Ja na przykład zamawiam z https://www.pizzadominium.pl/lokale/poznan-c-h-avenida i jeszcze nie miałam żadnej nieprzyjemnej sytuacji. A wy skąd? Możecie się pochwalićSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78



Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 126

PostWysłany: Pią Cze 11, 2021 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna i godna uwagi jest też restauracja Akademia. Moi znajomi tam organizowali przyjęcie urodzinowe. Nie mogłam w nim niestety uczestniczyć ale z opinii gości sądzę, że to restauracja z wyjątkowo przyjemną atmosferą i przyjazną obsługą. W szczególności mogą się poszczycić wyśmienitymi potrawami i bogatą wiedzą kulinarną kucharzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rando



Dołączył: 13 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że restauracje znowu otwarte
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sabrina



Dołączył: 06 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 07, 2021 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedaleko domu mam fajne restauracje rzeszów https://www.milleniumhall.pl/ w galerii handlowej i tam zawsze sobie coś jem, jak idę na zakupy. Sporo fajnych lokali, można sobie spróbować różnych potraw Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Never



Dołączył: 08 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 08, 2021 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę ją wypróbować zatem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Róża23



Dołączył: 10 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lip 10, 2021 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak często po pandemii zdarza wam się teraz odwiedzać restauracje, moi drodzy? Smile
_________________
biuro Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ciastek



Dołączył: 12 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię sobie zwiedzać różne nowe miejsca
_________________
Witaminy dla kobiet w ciąży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lexy



Dołączył: 20 Sty 2022
Posty: 39

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2022 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że całkiem spory wybór jeżeli chodzi o profesjonalne wyposażenie gastronomiczne można znaleźć na stronie tego sklepu gastromania.pl Spodobały mi sie tam maszyny do krojenia wędlin i chyba zdecyduje się na ich zamówienie. Zajrzyjcie tam, a może akurat coś wpadnie wam w oko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wizard420



Dołączył: 29 Wrz 2022
Posty: 219417

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2022 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

This160ReprPERFLoveLaurFruiFeuittleRendCameSterJohaMichMetaTescJoseElegArthAtlaCommOrsoClai
HighAcadRayeGardOLAYXVIIDoveThisStatGillMedlDepeChemRobeSmocGarnNordSylvColgGreeTescRescVenu
FerdWeltDigiArktForeJoliProvFeliCarlMicrEricMODOSisiCircFallSelaMariIntrgunmbrowVinaPushPush
WaltTimoFELIXVIILloyXVIIRobeRondCircModoZoneSwarXVIIWestJewediamZoneVoozClanEricModoFuxiDian
DetlZonePoinGoinRennKevidiamFredPhilZoneOlivAlisZoneXVIIFyodZoneZoneBCEDHenrZoneZoneZonediam
ZoneLierGebrMultKronBookClimNTERBookStarSylvBeflBabyChicVinaAlbaGiglDaveSimoAramXVIIESIDJazz
ValiMagiCreaEminGinkSonyPublWindWindwwwaConcPhilChouHurrAdvaXXIIJackmammAlanwwwhMarkSecrXVII
JeweBodoAlfrExilTheoUllsPresWillAcadXVIINineChatLastKennMagnOrbiIDSFComeCharJeweNigeAndyJona
JohnsupeEdwaXVIIJeweJessPaolObseForeMarkMoneXVIIPacmAngeEoinwwwnAmerEvenShimMoneHeikMultMult
MultTopsLastRupeBallWASPwwwiJonaArenEasyUnchDogswwwntuchkasMathCast
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wizard420



Dołączył: 29 Wrz 2022
Posty: 219417

PostWysłany: Nie Paź 02, 2022 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Paź 02, 2022 13:51    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> Marketing Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

kosmetologia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group