Forum kosmetologia Strona Główna kosmetologia
kosmetologia

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Warszawa.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> wszystko i nic :P
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fiorella89

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 11:59    Temat postu: Restauracja Warszawa. Odpowiedz z cytatem

Hejka moi drodzy. Pragnę zorganizować przyjęcie urodzinowe tacie z najbliższą rodziną. Ponoć restauracja Bubbles to genialne miejsce na takie eventy. Mają w swoim menu wina z Francji, Włoch. A dania szef kuchni przygotowuje całym sercem, wlewa dużo miłości do gotowania. Co Wy myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 11, 2018 11:59    Temat postu:

Powrót do góry
domi78

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O dobrze wiedzieć gdzie się wybrać Smile Ja polecam od siebie restaurację Piankę gdzie można się wybrać na pyszny lunch z dwóch dań i deser za niecałe 20 zł. Tam mają czynne też całą dobę więc wiadomo gdzie się wybrać nawet w nocy jak się będzie głodnym. ja często tam chodzę ale po pracy gdy kończe późno a wiem że nie będzie chciało mi się gotować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lis 26, 2018 11:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kosmetologia Strona Główna -> wszystko i nic :P Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: